wtorek, 13 lutego 2018

Zapowiedź trzech gier

Przedstawiam trzy gry, które 28 marca będą miały premiery w Naszej Księgarni. Wszystkie zilustrowane w jednej serii okładkowej i zawierające komplet moich, własnoręcznych ilustracji! 

GAME OVER 5+

POCZUJ SIĘ JAK BOHATER GRY KOMPUTEROWEJ! Wędrujesz korytarzami labiryntu, starając się odnaleźć klucz i skrzynię ze skarbami. Musisz wyposażyć rycerza w jeden z czterech rodzajów broni – dzięki niej może on pokonać stwory napotkane w labiryncie. Jeśli jednak nie będzie w stanie z nimi wygrać, nastąpi… GAME OVER. W takiej sytuacji będziesz musiał rozpocząć wędrówkę od początku. Wygra gracz, którego rycerz najszybciej odnajdzie klucz i skrzynię ze skarbami.


FOOD TRUCK 8+

WOLISZ SUSHI CZY HAMBURGERY? Zostań właścicielem food trucków! Podejmuj decyzje, co opłaca się sprzedawać: hamburgery, pizzę, sushi czy koktajl z jarmużem? Zdobądź więcej zamówień niż konkurencja!KURNIK 4+

BĄDŹ SPRYTNIEJSZY NIŻ KURY! Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby jajek. Aby je zdobyć, należy znaleźć kury wysiadujące jajka w odpowiednich kolorach. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ wszystkie kury w kurniku wyglądają jednakowo i często zmieniają gniazda, w których wysiadują jajka.

1 komentarz: